Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Бровари вул. Гагаріна, 16, оф. 25
м. Бровари вул. Гагаріна, 16, оф. 25
Пн-Пт: з 8 до 21

Сб-Нд: з 9 до 18

Продукти

Сумасшедший темп життя, робота і особливості великих городів не здатні нормально займатися домашніми справами або відхитати. Новий сучасний мир пропонує величезну кількість переваг і зручностей, які допомагають максимально знизити складні завдання. Один з таких можливостей покупок продуктів харчування в Інтернет-магазині, а не зазвичай супермаркет або магазин. Тепер немає необхідності вивісити час на поездку в магазині, знайти потрібні товари і придбати покупці, після чого достатньо буде зайнятись на спеціальному сайті і вибрати для себе продукти.

Інтернет-магазин FeelMart - це спеціалізований сервіс, якісна компанія, в якій ви будете здивовані, можете зробити покупку різних товарів, а наші спеціалісти доставлять їх вашому дому в зазначений час. Інтернет-магазин продуктів харчування - це можливість у найкоротших коротких строках отримати якісні та смачні продукти.

Ми не просто пропонуємо вам найновіші продукти, ми пропонуємо асортимент найрізноманітніших товарів, які наверняка немає в супермаркеті у вашому будинку. Сирі та колебаси, крупи та сітки, сладості та молочні продукти, овочі та фрукти - все це лишається небосхильна частина асортименту товарів онлайн-супермаркету FeelMart, яка є оперативно достатньою прямо до ваших дверей. У роботі ми підтримуємо європейських традиційних служб, старая максимально вдосконалити для вас процес, що займається закупівлею, і зробити його за сучасним комфортним.