Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Бровари вул. Гагаріна, 16, оф. 25
м. Бровари вул. Гагаріна, 16, оф. 25
Пн-Пт: з 8 до 21

Сб-Нд: з 9 до 18

Заморожені продукти

Напівфабрикати сьогодні вважаються одними з найбільш затребуваних і поширених видів продуктів, зокрема це стосується заморожених пельменів. Це пов'язано з тим, що за останні роки змінився підхід до виробництва таких товарів, а також тепер можна зберегти корисні речовини в будь-якому інгредієнті.

Приготувати напівфабрикати будинку можна дуже легко і швидко. Це набагато зручніше для тих, хто проводить більшу частину часу на роботі і не може витрачати багато сил на підготовку. Купити пельмені кращої якості і за доступною ціною можна в інтернет-магазині продуктів харчування FeelMart.

Пельмені - це заморожений напівфабрикат, який може зберігається тривалий час при температурі від -18 градусів до -10 градусів. Під час виробництва використовується м'ясо різного виду (свинина, курка, яловичина, баранина, телятина, а іноді використовують м'ясо риби). У фарші також є додаткові речовини - яйця, борошно, спеції, сіль, зелень і інше. Купити вареники або пельмені можна на вагу, в прозорих пачках або картонних упаковках.